Costa dhe Sarr titullarë, Sane në stol

  • S.A /
  • 24 tetor 2020 - 15:02
Costa dhe Sarr titullarë, Sane në stol

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Bayern Munich dhe Eintracht Frankfurt.

Douglas Costa dhe Bouna Sarr, dy ardhjet e reja në ditën e fundit të merkatos së verës, e nisin nga minuta e parë këtë takim.

Kurse blerja e madhe, Leroy Sane, është vetëm në stol.

Bayern Munich:

(Kosova Sot Online )