Genoa përsëri në avantazh kundër Milanit

  • A.P /
  • 16 December 2020 - 22:17
Genoa përsëri në avantazh kundër Milanit

Genoa ka shënuar golin e dytë kundër Milanit

Skuadra vendase ka shënuar në minutën e 60 dhe përsëri golashënues është Matia Destro.


(Kosova Sot Online)