Edon Zhegrova shënon një gol të bukur për Baselin

  • G.G /
  • 13 janar 2021 - 17:03
Edon Zhegrova shënon një gol të bukur për Baselin

Sulmuesi i Kombëtares se Kosovës ka pasur një paraqitje të mirë sonte në një miqësore të Baselit që ata e luajtën kundër Aaraut të Zvicrës

Edon Zhegrova e ka filluar mirë vitin 2021.

Sulmuesi i Kombëtares se Kosovës ka shënuar një gol të bukur në një miqësore që Basel e zhvilloi sonte kundër Aaraut.

Zhegrova kaloi disa lojtarë për të shënuar me të majtën e tij për të shënuar në minutën e 48 te ndeshjes.

Basel fitoi me rezultat 0-5 kurse golat e tjerë i shënuan: Frei (18), Arthur (26), van Wolfwinkel (80 dhe 89). 

https://twitter.com/i/status/1349366295423311874

(Kosova Sot Online)