Mandzukic debuton si titullar, starton në vend të Ibrahimovic

  • A.P /
  • 18 shkurt 2021 - 17:57
Mandzukic debuton si titullar, starton në vend të Ibrahimovic

Rikthehen emocionet e Europa League ku këtë edicion do të jenë katër klube të mëdha që do të kërkojnë trofeun, Manchester United, Roma, Arsenal dhe Milan.

Tashmë janë publikuar formacionet për ndeshjen mes FK Crvena Zvezda dhe AC Milan.

Milani do të kërkojë një vend në rundin tjetër të Europa League pothuajse me më të mirët.

(Kosova Sot Online)