Januzaj starton kundër Manchester United

  • A.P /
  • 18 shkurt 2021 - 18:04
Januzaj starton kundër Manchester United

Rikthehen emocionet e Europa League ku këtë edicion do të jenë katër klube të mëdha që do të kërkojnë trofeun, Manchester United, Roma, Arsenal dhe Milan.

Tashmë janë publikuar formacionet për ndeshjen mes Real Sociedad dhe Manchester United.

Adnan Janzuzaj e nis titullar këtë takim që starton nga ora 18:55.

(Kosova Sot Online)