Neymar në Madrid!

  • A.P /
  • 18 shkurt 2021 - 18:32
Neymar në Madrid!

Neymar Junior ka qenë në Madrid.

Lajmi është dhënë nga El Chiringuito de Jugones që ka kapur edhe avionit e futbollistit të PSG-së.

Pak dihet se cilat ishin arsyet, mund të lidhen me shokun, Luis Suarezin, që sot jeton dhe vepron në Madrid.

Neymar mungoi këtë javë në Champions League kundër Barcelonës, ku PSG fitoi 4-1.

(Kosova Sot Online)