Ka gol në ndeshjen Crvena Zvezda dhe Milan

  • A.P /
  • 18 shkurt 2021 - 19:45
Ka gol në ndeshjen Crvena Zvezda dhe Milan

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Crvena Zvezda dhe Milan.

Në minutën e 42’, Milani ka kaluar në epërsi fal një autogoli të Radovan Pankov, që e dërgoi topin në portën e gabuar për rezultatin 0-1.

(Kosova Sot Online)