Barcelona vs Elche, Messi titullar – Griezmann dhe Dembele në stol

  • A.P /
  • 24 shkurt 2021 - 18:08
Barcelona vs Elche, Messi titullar – Griezmann dhe Dembele në stol

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Elches.

Ndeshja e mbetur në kuadër të La Ligës mes skuadrave të lartpërmendura do të zhvillohet nga ora 19:00 në “Camp Nou”.

Barça gjendet në pozitën e katërt pas 23 xhirove, me 47 pikë të grumbulluara.

(Kosova Sot Online)