Leicesteri përballet sot me Arsenalin

  • A.P /
  • 28 shkurt 2021 - 12:16
Leicesteri përballet sot me Arsenalin

Leicesteri përballet sot me Arsenalin në kuadër të javës së 26-të në Premierligën angleze.

Leicesteri kërkon tri pikët për të vazhduar garën për Champions League.

Në anën tjetër, Arsenali kërkon ringjalljen dhe ngjitjen në tabelë, pasi aktualisht gjendet në vendin e 11-të.


(Kosova Sot Online)