Llapi e mposht minimalisht Ballkanin

  • A.P /
  • 28 shkurt 2021 - 15:53
Llapi e mposht minimalisht Ballkanin

Ka përfunduar takimin ndërmjet Llapit dhe Ballkanit, duel ky në kuadër të xhiros së 22-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Llapi ka arritur të triumfojë me rezultat minimal, falë golit të Sadriut në minutën e 69-të.

Me këtë fitore, Llapi shkon në kuotën e 26 pikëve në vendin e gjashtë.

Në anën tjetër, Ballkani zhvendoset i dyti me 45 pikë, dy më pak se liderja Drita. 

(Kosova Sot Online)