Pjesa e parë: Interi në avantazh ndaj Genoas

  • A.P /
  • 28 shkurt 2021 - 15:59
Pjesa e parë: Interi në avantazh ndaj Genoas

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Interit dhe Genoa, e vlefshme për javën e 24-të në Serie A.

Rezultati pas 45 minutave të parë është 1:o për Interin.

Goli i vetëm deri tash u shënua nga Romelu Lukaku qysh në sekondën e 30-të.

(Kosova Sot Online)