“Kurrë nuk kam parë diçka të tillë në Premierligë si ajo që bëri Granit Xhaka”

  • S.A /
  • 06 mars 2021 - 15:18
“Kurrë nuk kam parë diçka të tillë në Premierligë si ajo që bëri Granit Xhaka”

Arsenali është duke barazuar 1-1 me Burnley pas 45 minutave lojë.

“Topçinjtë” po bënin një paraqitje pozitive, deri në momentin e gabimit nga ana e Granit Xhakës.

Në minutën e 39’, ai gaboi në mbrojtje dhe gabimi i tij i kushtoi Arsenalit me gol.

Kjo po komentohet shumë në rrjetet sociale, po ashtu nga komentuesit e Sky Sports, që thjesht nuk po arrin ta besojnë atë që bëri Xhaka, raporton 

https://tiger.cdnja.co/v/qv/qVlJl.mp4?secure=aVC67HHNqxNIBFH6vkbi6g&expires=1615048200

(Kosova Sot Online )