Përqafim i shpresës për Barcelonën

  • A.P /
  • 17 mars 2021 - 19:43
Përqafim i shpresës për Barcelonën

Leo Messi, ka qenë, është dhe do të jetë tema kryesore në Barcelonë deri në fund të sezonit.

Njëri prej më të mirëve në histori të futbollit, ndoshta edhe më i miri, ende s’e ka ndarë mendjen të rri apo të largohet nga Barça.

(Kosova Sot Online)