Vojvoda starton për Torinon

  • A.P /
  • 09 maj 2021 - 14:18
Vojvoda starton për Torinon

Torino do të përballet me Veronën në udhëtim në kuadër të javës së 35-të në Serie A.

Torino kërkon me kusht fitoren për t’i ikur sa më larg zonës së rrezikshme

Në anën tjetër, Verona luan sot pa ndonjë objektiv, pasi e ka siguruar mbijetesën dhe nuk është në garë për ndonjë vend në garat evropiane.

Startues për Torinon do të jetë edhe futbollisti kosovar, Mërgim Vojvoda. 

(Kosova Sot Online)