Ferran Torres i papërmbajtshëm, spektakël në ndeshjen Newcastle-City

  • E.K /
  • 14 maj 2021 - 23:05
 Ferran Torres i papërmbajtshëm, spektakël në ndeshjen Newcastle-City

Ndeshje spektakolare është duke u zhvilluar mes Newcastle dhe Manchester City, e vlefshme për kampionatin në Premierligë.

Rezultati momental është 3:4 për Manchester Cityn.

Ferran Torres e ka kompletuar het-trikun duke e përmbysur për të dytën herë rezultatin ndaj Newcastle.

(Kosova Sot Online)