Argjentinë – Brazil, këto janë formacionet e mundshme të finales së Copa America

  • G.G /
  • 10 korrik 2021 - 16:03
Argjentinë – Brazil, këto janë formacionet e mundshme të finales së Copa America

Argjentina dhe Brazili do të përballen në finalen e madhe të Copa America.

Ndeshja do të zhvillohet në orët e para të së dielës saktësisht në ora 2:00.

Para fillimit të takimit janë zbuluar formacionet e mundshme.

Ja 11’shet që pritet të zbresin në fushë.

(Kosova Sot Online)