Skandal i madh nga Norvegjia, Televizioni Publik i këtij vendi i referohet Prishtinës si skuadër serbe

  • G.G /
  • 13 August 2021 - 10:56
Skandal i madh nga Norvegjia, Televizioni Publik i këtij vendi i referohet Prishtinës si skuadër serbe

Një skandal i madh vjen nga Norvegjia.

Televizioni Publik i këtij vendi i referohet Prishtinës si pjesë të Serbisë, shkruan GazetaBlic Sport.

Në raportimin pas ndeshjes Bodo/Glimt – Prishtina, prezantuesi i këtij televizoni thotë se skuadra norvegjeze triumfoi ndaj skaudrës, gjë që përbën raportim skandaloz dhe të rrejshëm publik.

VIDEO nga ky moment.

https://gazetablic.com/wp-content/uploads/2021/08/sCFz_ztiEjHmdrmD.mp4?_=1

(Kosova Sot Online)