Rrahmani starton për Napolin, synohet kreu i tabelës

  • E.K /
  • 20 shtator 2021 - 20:31
 Rrahmani starton për Napolin, synohet kreu i tabelës

Udinese – Napoli do të jetë sfida që do ta përmbyllë javën e katërt në Serie A.

Napoli me fitore eventuale do ta merrte primatin në tabelë dhe do të ishte klubi i vetëm me katërt fitore pas katër xhirove të luajtura.

Në anën tjetër, edhe Udinese pati një nismë të mirë të sezonit, ku nga tri xhiro ka dy fitore dhe një barazim.

Të dy ekipet kanë publikuar formacionet startuese, teksa qendërmbrojtësi kosovar, Amir Rrahmani do të jetë në bankën rezervë.

(Kosova Sot Online)