Bytyqi asiston në golin e parë të Konyasporit

  • A.P /
  • 27 shtator 2021 - 20:36
Bytyqi asiston në golin e parë të Konyasporit

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Kasimpasas dhe Konyasporit, e vlefshme për javën e shtatë në Superligën e Turqisë.

Rezultati pas 45 minutave të parë ishte 1:2 për Konyasporin.

Në golin e parë, Zymer Bytyqi asistoi për Koka, duke krosuar mrekullueshëm.

(Kosova Sot Online)