Crystal Palace e përmbys Arsenalin

  • A.P /
  • 18 tetor 2021 - 22:41
Crystal Palace e përmbys Arsenalin

Crystal Palace e ka përmbysur rezultatin ndaj Arsenalit dhe tani po avancon 2:1.

Ishte Edouard i cili realizoi golin në minutën e 73-të të ndeshjes.

Ai me një goditje të fuqishme e la pa gjasa portierin Ramsdale. 

(Kosova Sot Online)