Reali s’ka opsion tjetër pos fitores, kërkon të harrojë turpërimin nga FC Sheriff – kthehet Mendy

  • A.P /
  • 19 tetor 2021 - 19:56
Reali s’ka opsion tjetër pos fitores, kërkon të harrojë turpërimin nga FC Sheriff – kthehet Mendy

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Shakhtar dhe Real Madridit.

Pas humbjes shokuese në “Santiago Bernabeu” nga FC Sheriff, Reali s’ka sonte opsion tjetër pos fitores, në mënyrë që t’i ikë rrezikut për pjesëmarrje më tutje në Ligën e Kampionëve,

(Kosova Sot Online)