Vinicius vallëzon në mbrojtjen e Shakhtarit, dy gola në ndeshjen Inter vs FC Sheriff

  • A.P /
  • 19 tetor 2021 - 22:24
Vinicius vallëzon në mbrojtjen e Shakhtarit, dy gola në ndeshjen Inter vs FC Sheriff

Real Madridi i ka shënuar tjetër gol Shakhtarit.

Vinicius Junior e ka nisur fuqishëm pjesën e dytë. Ai ka shënuar dy gola. Fillimisht për 2-0 në minutën e 52’ dhe më pas për 3-0 duke i kaluar disa lojtarë në minutën e 56’.

Në ndeshjen tjetër të këtij grupi Interi po e mund 2-1 FC Sheriffin.

Thill fillimisht e barazoi rezultatin 1-1 me Interin në minutën e 52’.

(Kosova Sot Online)