Cagliari vs Roma, Mourinho i “përjashton” lojtarët pas turpërimit në Conference League

  • A.P /
  • 27 tetor 2021 - 20:15
Cagliari vs Roma, Mourinho i “përjashton” lojtarët pas turpërimit në Conference League

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Cagliarit dhe Romës.

Pas humbjes turpëruese në Conference League, Jose Mourinho i ka rikthyer më të mirët në 11-shen startuese.

Në pesë ndeshjet e fundit në Serie A, Roma ka dy fitore, dy barazime dhe një humbje – andaj sonte Mourinho kërkon vetëm tri pikët.

Cagliari:

Cragno; Zappa, Ceppitelli, carboni, Lykogiannis; Bellanova, Marin, Grassi, Deiola; Joao Pedro, Pavoletti.

(Kosova Sot Online)