Mbappe e kalon PSG-në në epërsi, i shënon Man Cityt

  • A.P /
  • 24 nëntor 2021 - 22:25
Mbappe e kalon PSG-në në epërsi, i shënon Man Cityt

Është zhbllokuar rezultati në sfidën mes Manchester City dhe PSG që po zhvillohet në Etihad Stadium.

Me të filluar pjesa e dytë, në minutën e 50-të, Kylian Mbappe arriti që të shënojë një gol të bukur për rezultatin 1-0.

(Kosova Sot Online)