Nuk ndalet Milan, nuk ndalet Messias

  • A.P /
  • 01 December 2021 - 22:27
Nuk ndalet Milan, nuk ndalet Messias

Milan i ka shënuar edhe tjetër gol Genoas.

Messias, pasi shënoi në Champions ditë më parë, ka marr zemër dhe po shkëlqen me Milanin.

Ai shënoi për 2-0 në pjesën e parë, ndërsa tani sapo ka shënuar të dytin personal dhe për 3-0 në pjesën e dytë, në minutën e 61-të.


(Kosova Sot Online)