Prishtina tregon pse ndërpreu bashkëpunimin me Besart Berishën

  • A.P /
  • 03 dhjetor 2021 - 20:52
Prishtina tregon pse ndërpreu bashkëpunimin me Besart Berishën

Tashmë është edhe zyrtare. Kampionia në fuqi e Kosovës, Prishtina ka ndërprerë bashkë.

Sipas asaj që ka shkruar klubi nga kryeqyteti, Berisha pritet që të largohet nga Kosova.

“Berisha pritet që të largohet nga Kosova andaj klubi e mirëkupton dhe i dëshiron shëndet dhe suksese”, thuhej ndër tjera në postim.


(Kosova Sot Online)