“Shpërthen” Astrit Selmani, hat-trik brenda 23 minutave

  • S.A /
  • 04 December 2021 - 16:34
“Shpërthen” Astrit Selmani, hat-trik brenda 23 minutave

Hammarby është duke shënuar fitore ndaj Kalmar, e krejt kjo falë sulmuesit kosovar, Astrit Selmanit.

Momentalisht ka përfunduar pjesa e parë dhe vendasit po prijnë me rezultat 3:1.

(Kosova Sot Online )