Valon Berisha e lë në “baltë” Reimsin, merr dy kartonë të verdhë brenda tetë minutave

  • A.P /
  • 05 dhjetor 2021 - 16:17
Valon Berisha e lë në “baltë” Reimsin, merr dy kartonë të verdhë brenda tetë minutave

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Reims dhe Angers, e vlefshme për xhiron e 17-të në Ligue 1 të Francës.

Rezultati pas 45 minutave të parë është ai i fillimit, 0:0.

Krejt çfarë mund të përmendet nga pjesa e parë është përjashtimi i mesfushorit kosovar, Valon Berisha.

(Kosova Sot Online)