Juventusi vetëm fitore kundër Malmos

  • A.P /
  • 08 dhjetor 2021 - 17:44
Juventusi vetëm fitore kundër Malmos

Juventusi pret sonte në Allianz të Torinos skuadrën kampione të Suedisë Malmon

Bardhezinjtë do të hynë në këtë ndeshje vetëm për fitore, pasi që vetëm kështu do të mund të kenë shpresa për një kalim në vend të parë në Grupin H të Ligës së Kampionëve.

Por, kjo do të mund të ndodh vetëm nëse Chelsea dështon për të fituar sonte kundër Zenitit në Petersburg të Rusisë.

Nga fillimi Allegri sot në sulm ka startuar me: Dybala dhe Kean.

(Kosova Sot Online)