Barcelona pëson një gol të çuditshëm nga Bayerni

  • A.P /
  • 08 dhjetor 2021 - 21:55
Barcelona pëson një gol të çuditshëm nga Bayerni

Bayern Munchen ka shënuar golin e parë kundër Barcelonës

Është Muller që shënoi një gol të çuditshëm.

Lewandoski e dribloi mirë Piquen dhe arriti që të asistoi për Muller i cili arriti që me parabollë të shënoi gol gol në minutën e 34-të të ndeshjes. 

(Kosova Sot Online)