Ceremonia e FIFA Football Awards 2021 që po zhvillohet në Zvicër

  • A.P /
  • 17 janar 2022 - 19:28
Ceremonia e FIFA Football Awards 2021 që po zhvillohet në Zvicër

Ka filluar ceremonia e FIFA Football Awards 2021 që po zhvillohet në Zvicër.

Messi, Lewandowski dhe Salah janë tre të nominuarit për çmimin e më të mirit për vitin 2021.

Krahas kësaj, FIFA do të ndajë edhe disa çmime tjera.


(Kosova Sot Online)