Lewandowski thumbon Messin

  • S.A /
  • 05 February 2022 - 11:17
Lewandowski thumbon Messin

Robert Lewandowski nuk është aspak i lumtur me Lionel Messin. Leo e lavdëroi sulmuesin e Bayern Munich që ishte kandidatë për Topin e Artë, por veprimet bien ndesh me 34-vjeçarin. 

Edhe përkundër se e lavdëroi, nuk ia kishte dhënë votat as për çmimin The Best të FIFA-s. “Tha që do të më kishte dhënë Topin e Artë dhe më vonë nuk më votoi për The Best”, tha Lewandowski. “A e ndryshoi kjo mendimin tuaj për Leon? Nuk e di…”, shtoi ai pas asaj që kishte ndodhur me Topin e Artë. 

(Kosova Sot Online )