Liverpooli barazon rezultatin ndaj Southamptonit

  • A.P /
  • 17 May 2022 - 21:40
Liverpooli barazon rezultatin ndaj Southamptonit

Liverpooli ka shënuar golin e parë dhe të barazimit ndaj Southamptonit

Takumi Minamino shënoi për mysafirët në minutën e 27-të.

Rezultati aktual nga kjo ndeshje është 1:1.

(Kosova Sot Online)