Roma – Feyenoord, publikohen formacionet zyrtare për finalen e Ligës së Konferencës

  • A.P /
  • 25 May 2022 - 20:00
Roma – Feyenoord, publikohen formacionet zyrtare për finalen e Ligës së Konferencës

Finalja e parë dhe historike e Ligës së Konferencës do të zhvillohet sonte në “Air Albania Stadium”.

Në finale do të përballen Roma dhe Feyenoordi

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:00, teksa tani janë zbuluar edhe formacionet nga të dy trajnerët.

Formacionet zyrtare:

Image

(Kosova Sot Online)