Liverpooli favorizohet nga kompanitë e basteve për finalen ndaj Real Madridit

  • S.A /
  • 28 May 2022 - 11:32
Liverpooli favorizohet nga kompanitë e basteve për finalen ndaj Real Madridit

Liverpooli dhe Real Madridi do të takohen sonte në finalen e Ligës së Kampionëve. Ndeshja mes tyre do të zhvillohet në “Stade de France” nga ora 21:00.Kompanitë e basteve e favorizojnë Liverpoolin për të shënuar fitore sonte.

Fitorja e skuadrës angleze ka kuotën 2.00, kurse për fitoren e Real Madridit kuota është 3.50.

3.75 është kuota për barazim. Kjo vlen vetëm për kohën e rregullt prej 90 minutave.

Mbetet të shihet në fund se cili do të jetë rezultati nga përballja finale e Ligës së Kampionëve. 

(Kosova Sot Online )