Lazio e fillon aventurën në Serie A kundër Bolognas

  • A.P /
  • 14 August 2022 - 17:40
Lazio e fillon aventurën në Serie A kundër Bolognas

Janë publikuar formacionet e ndeshjes Lazio- Bologna, ndeshje kjo që hap sezonin për Lazion në Serie A

Lazio do ta nis aventurën e tyre në Serie A këtë vit kundër skuadrës Bologna.

Me disa transfere dhe ndryshime, Lazio me Sarrin kërkon që ta nis sa më mirë këtë edicion, teksa Elseid Hysaj këtë ndeshje do ta shikon nga banka pasi që nuk është në 11 startuese.

Sarri në këtë ndeshje do të startojë me Ciro Immobilen dhe Zaccagnin në sulm.

(Kosova Sot Online)