Napoli përmbys rezultatin kundër Veronës

  • A.P /
  • 15 August 2022 - 19:37
Napoli përmbys rezultatin kundër Veronës

Napoli ka shënuar dy gola të shpejt kundër Veronës për ta përmbysur rezultatin

Fillimisht shënoi Kvaratskhelia  në minutën e 37-të me asistimin e Lozanos për ta barazuar rezultatin.

Osmhen do të barazonte në minutën e 3 shtesë të pjesës së parë pas asistimit të Di Lorenzos, për ta përmbysur kështu rezultatin dhe shkuar në pushim të pjesëve me këtë epërsi. 

(Kosova Sot Online)