Suarez është i bindur për Haaland: Je numri 9-të më i mirë në botë

  • A.P /
  • 03 October 2022 - 14:57
Suarez është i bindur për Haaland: Je numri 9-të më i mirë në botë

Luis Suarez ka bekuar me një koment Erling Haaland.

Pas trigolëshit të sulmuesit norvegjez në derbin e Manchesterit, sulmuesi uruguajan e uroi atë në Instagram.

“Urime miku im! ?Ndeshje e shkëlqyer për ty! Je numri 9-të më i mirë për momentin”, ishin fjalët e ish-sulmuesit të Barcelonës.

Me këtë koment, Suarez ka injoruar Lewandowski dhe Benzema.

(Kosova Sot Online)