Çfarë goli i bukur nga Armend Thaqi, Ballkani e barazon rezultatin ndaj Sivassporit

  • A.P /
  • 06 October 2022 - 19:10
Çfarë goli i bukur nga Armend Thaqi, Ballkani e barazon rezultatin ndaj Sivassporit

Ballkani ka shënuar golin e parë dhe të barazimit në ndeshjen ndaj Sivassporit në Ligën e Konferencës.

Armend Thaqi ka shënuar për kampionët e Kosovës për rezultatin 1:1

Kapiteni i Ballkanit shënoi një gol të bukur nga distanca, në minutën e 20-të.

(Kosova Sot Online)