Wolves – Man United, publikohen formacionet zyrtare

  • 31 December 2022 - 13:00
Wolves – Man United, publikohen formacionet zyrtare

Wolves dhe Manchester United do të përballen mes vete në ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të në Premierligë. Kjo ndeshje do të zhvillohet sot, në “Molineux Stadium”, nga ora 13:30, shkruan "Kosova Sot Online ".

Të dy skuadrat do të hyjnë në këtë ndeshje pas fitoreve në javën e kaluar. “Ujqit” triumfuan në udhëtim kundër Evertonit (1:2), kurse “Djajtë e Kuq” fituan si vendas kundër Nottingham Forestit (3:0).

Formacionet zyrtare:

Wolves:

Image

 

 

 

 

 

 

Manchester United:

Image

(Kosova Sot Online )