Skriniar nënshkruan me PSG-në

  • A.P /
  • 29 January 2023 - 16:05
Skriniar nënshkruan me PSG-në

Milan Škriniar ka nënshkruar marrëveshjen e agjentit të lirë për qershor 2023, gjithçka është bërë dhe është vulosur siç u raportua dje.

PSG dëshiron të parashikojë lëvizjen në janar por Interi kërkoi tarifë 20 milion euro për ta lënë Škriniar të largohet, bisedimet në vazhdim.

Kjo është konfirmuar nga vet futbollisti sllovak.

“Po, është e vërtetë — kam nënshkruar me PSG. Po pres që klubet të arrijnë marrëveshje”, tha ai në intervistën e raportuar nga Futbolsfz”, tha Skriniar.

(Kosova Sot Online)