Ja pse u shty ndeshja e Kupës së Kosovës

  • A.P /
  • 05 February 2023 - 13:06
Ja pse u shty ndeshja e Kupës së Kosovës

Ndeshja e 1/8 së Kupës së Kosovës mes Prishtinës dhe Dukagjinit është shtyrë.

Ky vendim vjen për shkak të kushteve jo të mira atmosferike dhe fushës jo të përshtatatshme

Kjo ndeshje ishte paraparë të zhvillohej në stadiumin “Sami Kelmendi” në Lipjan.

Ky duel pritet që të luhet ditën e nesërme.

(Kosova Sot Online)