Granit Xhaka me ekipin kanë zbarkuar në Beograd, mbrojtje e afërt e sigurimit zviceran dhe përcjellje nga policia serbe

  • S.A /
  • 25 March 2023 - 09:48
Granit Xhaka me  ekipin kanë zbarkuar në Beograd, mbrojtje e afërt  e sigurimit zviceran dhe përcjellje  nga policia serbe

Kombëtarja e Zvicrës ka zbarkuar në Serbi mbrëmë.Granit Xhaka me shokë u panë duke dalë nga aeroporti i Beogradit për ta vazhduar me autobus rrugën drejt Novi Sadit, aty ku u vendosën mbrëmë, transmeton "Kosova Sot Online".

Futbollisti kosovar me shokë kanë qenë nën kujdesje të sigurimit zviceran gjatë tërë kohës, ndërsa janë përcjellë drejt qytetit ku do të luajnë nga policia serbe. Mediumi zviceran “Blick” ka raportuar se nuk ka pasur asnjë incident dhe asnjë problem në mbërritjen e “Nati” në Serbi, përcjell “

(Kosova Sot Online )