Andorra e barazon shpejt rezultatin

  • A.P /
  • 28 March 2023 - 22:10
Andorra e barazon shpejt rezultatin

Andorra ka shënuar golin e parë dhe ka barazuar rezultatin ndaj Kosovës.

Albert Rosas shënoi në minutën e 61-të për rezultatin 1:1.

(Kosova Sot Online)