Caktohen gjyqtarët për ndeshjet e javës së 27-të në Superligë

  • A.P /
  • 31 March 2023 - 16:49
Caktohen gjyqtarët për ndeshjet e javës së 27-të në Superligë

Pas ndeshjeve të kombëtareve, këtë fundjavë rikthehet Superliga e Kosovës në futboll me xhiron e 27-të të saj.

Takimi kryesor i javës zhvillohet të shtunën në Suharekë, mes Ballkanit dhe Gjilanit

Të shtunën zhvillohen edhe dy përballje tjera. Prishtina e pret Trepçën ’89, kurse Llapi do të jetë nikoqir i Malishevës.

Të dielën në program janë dy ndeshje. Drita, si lidere e pret Drenicën, kurse Dukagjini përballet me Ferizajn.

(Kosova Sot Online)