Mirlind Daku e ka një mesazh për Lumbardhin, flet edhe për Euro 2024

  • S.A /
  • 05 December 2023 - 09:07
Mirlind Daku e ka një mesazh për Lumbardhin, flet edhe për Euro 2024

Futbollisti i njohur, Mirlind Daku ka dhënë një mesazh të përzemërt për Lumbardhin, transmeton "Kosova Sot Online "

Ai i ka dëshiruar rrugëtim të bukur dhe me lojë të fortë Lumbardhit dhe banorëve të tjerë po ashtu.

Po ashtu ai në shenjë respekti i ka dhuruar fanellën kuq e zi që e ka veshur në ndeshjen në Moldavi.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm të Klan Kosovës.

( Kosova Sot Online )