Spektakli i Ligës së Kampionëve vazhdon

  • A.P /
  • 21 February 2024 - 17:09
Spektakli i Ligës së Kampionëve vazhdon

Spektakli i Ligës së Kampionëve vazhdon edhe sonte.

Dy duele interesante do të jenë në program duke filluar nga ora 21:00.

Sfida më interesante pa dyshim është ajo mes Napolit dhe Barcelonës.

Kampioni në fuqi i Italisë hyn në këtë ndeshje me trajnerin e ri, pas shkarkimit të Mazzarrit.

E në anën tjetër, Barcelona e Xavit ka ngecje në kampionat dhe do të tentojë maksimumin në Champions League.

(Kosova Sot Online)