Guild Eagles një fitore larg Majorit

  • A.P /
  • 21 February 2024 - 20:08
Guild Eagles një fitore larg Majorit

Guild Eagles e kanë shënuar edhe fitoren e dytë në kualifikimet për Major.

Ekipi shqiptar në CS2 triumfi 2:1 ndaj ekipit Preasy.

Preasy triumfoi në map-in e parë “Inferno” me rezultat 13:6 për të marrë avantazhin e parë.

Shqiponjat tona u rikthyen duke e fituar “Ancient-in” 13:7 dhe duke e dërguar ndeshjen në map-in vendimtar, “Overpass”.

(Kosova Sot Online)