Shqiptari i futet në plan, ia prishi fotografinë tifozes së zjarrtë kroate

  • S.A /
  • 21 June 2024 - 09:54
Shqiptari i futet në plan,  ia prishi fotografinë tifozes së zjarrtë kroate

Të gjithë sytë e shqiptarëve ishin në Hamburg një ditë më parë, aty ku Kombëtarja u përball me Kroacinë, transmeton "Kosova Sot Online "

Ndeshja përfundoi barazim, ku dy skuadrat rrëmbyen nga një pikë.

Një nga momentet që mund t’ju ketë shpëtuar, por u pasqyrua në rrjete sociale ishte kur një shqiptar ‘ngacmoi’ në stadium tifozen më seksi të të gjitha kohërave Ivana Knoll.

Ndërsa ish-Miss Kroacia po bënete video gjatë ndeshjes, shqiptari i cili qëndronte pas saj e përshëndeti dhe u bë pjesë e videos.

Modelja ka rrëmbyer vëmendjen e tifozëve, ndërsa bën tifo për Kroacinë këtë Evropian.

(Kosova Sot Online )