Anglia shënon për 2 me 1 ndaj Holandës

  • A.P /
  • 10 July 2024 - 22:50
Anglia shënon për 2 me 1 ndaj Holandës

 Anglia shënon për 2 me 1 ndaj Holandës

Në gjysmëfinalen ndaj Holandës, të mërkurën mbrëma në Dortmund, Watkinsi shënoi golin e fitores 2:1.

Në minutën e 91-të ai gjuajti nga zona dhe realizoi për fitoren e madhe.

 

(Kosova Sot Online)